par mums

Iepazīsti mūsu stāstu, no idejas līdz veselīga dzīvesveida domubiedru kopienai.

Cīņas un sporta klubs "2K"

Mūsu cīņas un sporta kluba galvenais mērķis ir popularizēt Jaukto cīņas mākslu (MMA) un Brazīlijas Džiu-džitsu, kā arī veicināt veselīgu dzīvesveidu, organizējot bērnu un pieaugušo nodarbības un pasākumus saistītus ar aktīvu un veselīgu atpūtu. Vēlamies iedvesmot cilvēkus iesaistīties cīņas sportā, attīstot mentālo spēku un pašpārliecinātību.

Klubs tika dibināts 2019. gadā un kopš tā laika piedāvājam nodarbības bērniem no 4 gadu vecuma un pieaugušajiem, kā arī organizējam, iekšējos turnīrus, pārgājienus, aicinām kopā izbaudīt ziemas peldes un izglitojam kluba biedrus veselības jomā.

Mūsu kluba dibinātājs Kristaps Kerens ir sertificēts treneris un pieredzējis MMA sportists ar vairāku gadu pieredzi trenējot bērnus un pieaugušos. Viņš ir sasniedzis iespaidīgus rezultātus amatieru un profesionālajā MMA, iegūstot Latvijas MMA čempiona titulu profesionāļiem, uzvarējis Baltijas un Latvijas čempionātus Pankrationā (amatieru MMA paveids), kā arī medaļas Latvijas un Baltijas čempionātos kikboksā un Brazīlijas Džiu-džitsu (NoGi).

Mēs ticam, ka cīņas sports ir lielisks veids, kā attīstīt gan fiziskās, gan mentālās spējas un būt gatavam dzīvē sastapto izaicinājumu risināšanai.

Mūsu treneri

Esam profesionālu treneru komanda, kura nemitīgi attīstās, mācās un dalās ar zināšanām. Rūpējamies, lai nodarbību dalībnieku sasniegumi augtu un pilnveidotos, kā arī uzlabotos audzēkņu mentālā un fiziskā veselība.

Kristaps Kerens
Treneris, kluba dibinātājs

Sertificēts treneris un pieredzējis jauktās cīņas mākslas (MMA) sportists.

Vsevolods Ļebedjevs
Treneris

Pieredzējis treneris un sportists

Daniils Platonovs
Kluba menedžeris

Pieredzējis boksa un kikboksa sportists.

Mūsu vērtības

Mūsu galvenā vērtība ir iedvesmot cilvēkus iesaistīties cīņas sportā, kļūt spēcīgākiem gan fiziski, gan mentāli, kā arī pārliecinātākiem par sevi. Nododot zināšanas un veicinot cilvēku attīstību, redzam to kā viņi attīstās un dod pozitīvu enerģiju citiem. Tā veidojas bērnu, vecāku un sportistu kopiena, kurā valda pozitīva un veselīga atmosfēra. Mums ir svarīgi, lai mūsu biedri sajustu atbalstu, motivāciju un iedrošinājumu, lai sasniegtu savus mērķus un pārvarētu izaicinājumus ne tikai sporta zālē, bet arī ikdienā.

Mūsu misija

Veicināt veselīgu dzīves veidu caur cīņas sportu.

Mūsu vīzija

Spēt iedvesmot līdzcilvēkus un kopā ar viņiem virzīties uz lielākiem dzīves mērķiem.

Mūsu moto

Visam Tavā dzīvē sākums un beigas esi Tu pats.

Mūsu audzēkņu sasniegumi

Lepojamies ar mūsu audzēkņu izaugsmi un to, kā arvien attīstās cīņas prasmes. Mūsu audzēkņi ir guvuši pārliecinošius rezultātus dažādās sacensībās.

50%
Sasnieguma apraksts 1
50%
Sasnieguma apraksts 2
50%
Sasnieguma apraksts 3
50%
Sasnieguma apraksts 4

Piesakies nodarbībām

Piedāvājam individuālās un grupu nodarbības.

Pieraksties, lai saņemtu aktuālo informāciju par nodarbībām.
Pierakstoties jaunumiem Tu piekrīti mūsu Privātuma Politikai. Atrakstīties no jaunumu saņemšanas varēsi jebkurā brīdī.
Paldies! Esi veiksmīgi pierakstījies.
Pārbaudi visus laukus un mēģini lūdzu vēlreiz!
© 2022 Biedrība “Cīņas un sporta klubs “2K”” | Visas tiesības aizsargātas | Saturs un dizains no NOTRE